KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8748663
nr 874 8663
Blandteknik
oidentifierad konstnär, Signerad Ahlberg, Kvinna, 26 x 33
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 februari 2014
kl 20:33:58
10/2 18:36:12